Adidas Kelnės Vyrams Ess 3s Tricot Tapered Pants H46105

48,00

Sportinės Adidas kelnės vyrams su 3 juostelėmis. Puikiai tinka tiek laisvalaikiui, tiek aktyviam poilsiui ar sportui.

 

Sudėtis: 100% perdirbtas poliesteris.

Spalva: juoda / balta.

H46105 Kategorija:
Dalintis

Adidas Kelnės Vyrams Essentials 3-Stripes Tricot Tapered Pants H46105

Įžanga

Adidas kelnės vyrams Essentials 3-Stripes Tricot Tapered Pants H46105 yra kokybiškos ir stilingos kelnės, kurios puikiai tinka įvairioms progoms. Šios kelnės ne tik pritaikytos laisvalaikiui, bet ir sportui bei aktyviam poilsiui.

Medžiagos ir Dizainas

Adidas kelnės pasižymi aukštos kokybės perdirbto poliesterio trikotažu, kuris suteikia tvarumo ir ilgaamžiškumo. Ši medžiaga spindi firminiu blizgesiu, pridedančiu elegancijos. Kelnių sudėtis yra 100% perdirbtas poliesteris, užtikrinantis patogumą ir judėjimo laisvę.

Stilius ir Funkcionalumas

Adidas kelnės Essentials 3-Stripes Tricot Tapered Pants H46105 išsiskiria ikoniškomis trimis juostelėmis, kurios yra ne tik stilingas akcentas, bet ir prekių ženklo atpažinimo ženklas. Šios juodos ir baltos spalvos kelnės pritaikytos tiek sportui, tiek laisvalaikiui, todėl jos yra universali aprangos dalis kiekvienam vyrui.

Išvada

Jei ieškote patogių, stilingų ir aukštos kokybės kelnių, Adidas kelnės vyrams Essentials 3-Stripes Tricot Tapered Pants H46105 yra puikus pasirinkimas. Jos ne tik puikiai atrodo, bet ir suteikia komfortą bei patvarumą. Šios kelnės yra tinkamos tiek kasdieniam dėvėjimui, tiek sportui, todėl jos taps neatsiejama jūsų garderobo dalimi.

Gamintojas

Adidas

Spalva

Juoda, Juoda/Balta

Dydis

M

Populiarios prekės
Krepšelis 0
Žiūrėtos prekės 0
Prekė įsiminta!

Jums taip pat gali patikti...

Pirkti daugiau View Cart Checkout