Batų Dezodorantas Bama Essentials 100 ml A38

6,00

Bama Shoe Fresh – avalynės dezodorantas su specialia formulė, kuri neutralizuoja nemalonų kvapą ir padeda išlaikyti avalynės higieną.

 

Talpa: 100 ml.

 

Dalintis

Batų Dezodorantas Bama Essentials 100 ml A38

Bama Shoe Fresh – avalynės dezodorantas su specialia formulė, kuri neutralizuoja nemalonų kvapą ir padeda išlaikyti avalynės higieną. Formulė veikia iki 48 valandų ir yra dermatologiškai patikrinta.

Talpa: 100 ml.

Naudojimo instrukcija: prieš naudojimą gerai suplakti buteliuką. Pasukti atomaizerį į kairę. Dezodorantą įdėti į batą atomaizeriu žemyn taip, kad mažesnė anga butų nukreipta į pėdos pusę. Buteliuką paspausti. Baigus procedūrą, buteliuką uždaryti pasukant atomizerį į dešinę.

SVARBU: Naudoti tik pagal paskirtį. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Buteliukas yra slėginis. Saugoti nuo saulės spindulių ir aukštesnės nei 50° C temperatūros. Draudžiama pradurti ar deginti net tuščią buteliuką. Nenaudoti netoli ugnies ar šilumos šaltinių. Venkite įkvėpti garų. Dezodorantą naudokite tik gerai vėdinamose patalpose.

Gamintojas: S.C. JOHNSON BAMA, Vokietija.

Įspėjimas! Slėginis indas. Saugoti nuo saulės ir aukštos temperatūros. Nebandyti deginti ar pradurti. Nenaudoti netoli ugnies ar karštų paviršių. Saugoti nuo ugnies šaltinių ir vaikų.

 

Populiarios prekės
Krepšelis 0
Žiūrėtos prekės 0
Prekė įsiminta!

Jums taip pat gali patikti...

Pirkti daugiau View Cart Checkout